Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » З 7 липня у чернігівських тролейбусах з'явилася безоплатна пересадка. Коли чекати у автобусах?

З 7 липня у чернігівських тролейбусах з'явилася безоплатна пересадка. Коли чекати у автобусах?

 

З 7 липня у чернігівських тролейбусах з'явилася опція безоплатної пересадки. Вона дії протягом 30 хвилин і за умови сплати за поїздку транспортною карткою.Анна Коваленко кондукторка розповіла, що за її зміну вже 6 людей скористалися нововведенням, але деяким воно не подобається, тому що не можна сплатити одразу за декількох осіб.

Оскільки пересадковий квиток облікує валідатор оплатити поїздку можна лише за одну людину, але за 30 хвилин, поки діє ваша можливість безоплатної пересадки можна здійснити їх стільки, скільки встигнете. Вже незабаром така можливість може з’явитися і в автобусах.Артем Тарасенко керівник Чернігівської транспортної компанії:
- Десь місяць будемо дивитися, як користувачі будуть сплачувати транспортними картками в автобусах. Якщо буде на них попит, то це дасть нам поштовх, аби зробити пересадковий тариф і в автобусах.

- Перед запровадженням диференційованого тарифу, ми розуміли, що попит на транспортні картки збільшиться, тож додатково замовили 10 000 карток. Вони вже продаються у місті у кіосках "Чернігів-преса". Поповнити можна їх через сервіс "Портмоне", та через термінали самообслуговування, таких як "Ibox" і інші (їх близько 300 у місті).

З 1-го липня з’явилась можливість оплатити проїзд транспортною карткою і в автобусах. Ціна поки не диференційована, як у тролейбусах, коли ви сплачуєте на 4 гривні менше, проте коли змінюватиметься тариф, таку опцію запровадять і тут.

З 25-го лютого по 19-те травня у Чернігові взагалі не працював громадський транспорт. Значна частина автобусів - непридатні для використання. Знищено майже 50% контактної мережі тролейбусів. Попри це місто продовжило впровадження транспортної реформи і наближення системи громадських перевезень до європейських стандартів. Зокрема, і низькопідлоговий транспорт для перевезень маломобільних груп населення.

Одним з євростандартів перевезень - є електронний квиток, що до війни працював переважно в електротранспорті. З 19-го травня він діє на всіх міських маршрутах. З технічних причин оплата банківською карткою поки - неможлива.
А от попит на транспорт зростає. До війни їх реалізували 45 000. З пересадковим квитком і можливістю оплатити в автобусах - очікується, що їх кількість збільшиться.

Нині на маршрути в місті виходить 66 автобусів і 38 тролейбусів.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт

Добавить в: