Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Старші багатоквартирних будинків можуть отримати генератори та біотуалети для укриттів у будівлях

Старші багатоквартирних будинків можуть отримати генератори та біотуалети для укриттів у будівлях

 

Старші багатоквартирних будинків беруть папери на заповнення заявок, аби коштом міської ради отримати для своїх підвалів генератори та біотуалети. Саме підвали багатоповерхівок є найпростішими укриттями, куди люди можуть сховатися, на випадок повітряної тривоги.

Міська рада затвердили спеціальну програму, в рамках якої виділять майже 43 млн. гривень на ці потреби.

За дорученням міського голови Відділ муніципалітету з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту, ЖЕКи і обслуговуючі компанії проводять зустрічі зі старшими будинків, що знаходяться у їх підпорядкуванні.

Григорій Годун начальник Відділ муніципалітету з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту:
- Основні проблеми - це що саме ми повинні закупити за цією програмою і як правильно передати це людям, аби вон зберігали це майно. А в подальшому ми будемо бачити, що ще необхідно.

Кількість заявок на генератори і вбиральні дозволить придбати стільки, скільки необхідно. В рамках програми також планують провести поточні ремонти в підвалах.

Але й до людей звертаються з проханням самоорганізації.

Люди також мають самостійно прибрати сміття в підвалах, щоб комунальні служби могли його вивезти. Майно передадуть під особисту відповідальність старшим, чи представників будинків.

Перша зустріч відбулась зі старшими багатоповерхівок, що знаходяться на територіях обслуговування КП "Новозаводське". Далі такі організують для КП "Деснянського", 10-го і 13-го ЖЕКів, ОЖБК і ОСББ.
На них будуть обов’язково присутні керівники обслуговуючих організацій, для швидкої і ефективної комунікації з представниками будинків.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: генератори, біотуалети, укриття, Годун

Добавить в: