Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прилуччина попрощалася з оборонцем Маріуполя Олександром Пелихом

Прилуччина попрощалася з оборонцем Маріуполя Олександром Пелихом

 

Прилуччина попрощалася із захисником України, оборонцем Маріуполя майстром-сержантом Олександром Пелихом. Військовослужбовець першого прикордонного загону Державної прикордонної служби України боронив наші землі до останнього подиху. Олександр Пелих - приклад мужності, сили та відваги.

Юрій Шидлюк половник, заступник начальника управління адміністрації ДПСУ:
- Сьогодні ховаємо нашого побратима майстер-сержанта Олександра Пелиха, це кавалер ордену "За мужність", герой оборони Маріуполя, який загинув на бойових позиціях. Сьогодні віддаємо йому шану. Це ті люди які творять нашу країну і дають можливість, щоб у неї було гідне майбутнє.

Під час прощання з героєм також слово взяв Володимир Чернов голова Прилуцької районної військової адміністрації та Тетяна Шкуренко заступниця міського голови.

Щоб попрощатися з героєм зібралося багато людей - рідні, друзі, та навіть ті, хто не знав Олександра, але вдячний йому за те що відстоював незалежність нашої країни.

Знайомі кажуть, що Олександр був людиною слова. Олександр Пелих - уродженець Донеччини, його рідне місто - Авдіївка. Ще з перших днів війни став на захист рідного краю, пізніше боронив Маріуполь. Поховали чоловіка на Прилуччині, там де проживають його рідні - двоюрідна сестра.Джерело: Телеканал «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, Пелих, прощання, Авдіївка, прикордонник

Добавить в: