Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині завершився терміновий ремонт 90 км траси Р-69 «Київ-Вишгород-Десна-Чернігів»
Рекламодателям

Радио
Радио

На Чернігівщині завершився терміновий ремонт 90 км траси Р-69 «Київ-Вишгород-Десна-Чернігів»

 

Ця дорога була суттєво пошкоджена бойовими діями у області, проте залишилась фактично єдиним транспортним коридором між Києвом та Черніговом. Відновити їх потрібно було оперативно.Після закінчення боїв на Чернігівщині, траса прийняла на себе великий транспортний потік — адже інші дороги області, які ведуть до столиці, а особливо мости на них, були зруйновані. Тож стояла задача у стислі терміни забезпечити сполучення між Києвом та Черніговом як для легкового транспорту, так і для потоку вантажівок з гуманітаркою, будматеріалами, паливом тощо.

Найбільш пошкоджені ділянки ми відновили методом карткового ремонту — влаштовували основу щебенево-піщаної суміші та вкладали суцільний шар асфальтобетону. Крім того, відновили зруйновані узбіччя. На більш-менш цілих ділянках дороги зробили ямковий ремонт.

Окрім ремонту на трасі Р-69 "Київ-Вишгород-Десна-Чернігів" зробили ще два тимчасових об'їзди на місці зруйнованих під час бойових дій мостів. Про це повідомляє група компаній "Автострада" в Фейсбуці.

Джерело: група компаній "Автострада"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт, дорога

Добавить в:
 
 


Центр Комплект