Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Фотограф з Чернігова потрапив у шоу Олександра Педана «Знай своїх»

Фотограф з Чернігова потрапив у шоу Олександра Педана «Знай своїх»

 

Український телеведучий Олександр Педан запустив новий сезон свого YouTube-шоу Знай своїх — його він присвятив волонтерам.
«Третій сезон проекту ми назвали Знай своїх. Волонтери, бо він — про небайдужих українців, які допомагають під час війни, — прокоментував Педан. — Ми їздили в Чернівці, Тернопіль, Львів, Чернігів, на Хмельниччину та в Київ. Буде шість випусків. Проект створений, щоб подякувати цим людям. Щоб показати іншим, як можна. Наші волонтери — найкращі!»

Героєм першого випуску став Роман із Чернігова. За професією він фотограф, але з початком війни став волонтером-водієм.


«У Романа була машина, тож він зрозумів, що може робити щось корисне, — розповів Педан. — Спочатку випадково підвіз людину, а потім почав вивозити людей з різних небезпечних місць. Також возив іноземних журналістів у Бородянку, Бучу. Показував їм, що насправді відбувається в Україні. Це дуже важливо! А останнім часом він возить точково, за запитами, гуманітарну допомогу в міста, які були під окупацією. Ми вирішили не просто поспілкуватися з ним десь у Києві, а пройти повний шлях волонтера. Повезли гуманітарну допомогу в Чернігів. Спершу знайшли людей у Хмельницькому та Тернополі, які нам допомогли завантажити два повних багажники. Взяли лише те, що було справді необхідне сім'ям та людям похилого віку. І зняли про це дуже класний сюжет».

Ролик про Чернігів був знятий не першим, але розпочати новий сезон вирішили саме з нього: «Ми знімали це відео не першим, але вирішили почати показувати з нього. Воно максимально передає атмосферу того, що зараз відбувається в Україні. Наразі її неможливо відчути на заході країни. Звісно, це добре. Але, зрештою, всі мають знати, як важко було і є містам в окупації. І наскільки там небезпечно. Поділюся, що за день до нашого приїзду на трасі до вже визволеного Чернігова, якою ми їхали, підірвався на міні автомобіль. А наступного дня, на жаль, там загинув ще й тракторист. Також нам важливо було показати жахливі й важкі для сприйняття кадри зруйнованих будівель у Чернігівській області та в центрі Чернігова».Джерело: "НВ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Педан, фотограф

Добавить в: