Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Родина з Новоселівки ховалась у бані, коли біля неї впала бомба з літака

Родина з Новоселівки ховалась у бані, коли біля неї впала бомба з літака

 

Надія Шокур мешканка села Новоселівка розповіла, як її родина пережила авіаналіт росіян.- 13-го березня о 4-й годині ранку почула, як летить літак. Кажу чоловіку: "Олег, літак". Ми підскочили, а ми жили вже у бані, бо будинок залишився без газу, а в бані топили дровами. Бомбу скинули менше ніж у 10-ти метрах від бані, ми не встигли вискочити під час її скидання, але дякувати Богу залишились живі.

- Спочатку втратила свідомість, коли прийшла до тями - то лежала на підлозі, а не небі були зірки, на вулиці при цьому мінус 10 градусів морозу. І я зрозуміла, що нас завалило. У мене тільки голова з дощок та шиферу виднілась. Почала розгрібати та згадала що біля мене був чоловік. Я намацала руками його голову, яка лежала у мене на колінах та була у крові, почала кликати його на ім’я.
- Я почала пробиратися до дверей, аж він застогнав. Тоді вийшла на вулицю у пошуках сусідів, двоє з них допомогли його витягнути та помити.

- Якщо б ми встигли взутися та вийшли з бані на півхвилини раніше та побігли до погреба, то нас би ніхто не знайшов, нас би розірвало - схвильовано розповідає пані Надія. - Я ще встигла прибратися, а дід забарився, замки свої застібував.

- Удар на себе взяв стояк, який біля бані лежить і груба. Ми там пригнувшись сиділи під грубкою. А згоріло все вже потім, коли ми прийшли після 17-го числа. Вони потім скинули бомби запальні, і у сусіда все згоріло.

Пані Надія продемонструвала журналістам розтрощені кімнати колись ошатного двоповерхового будинку, у якому вони жили разом з онуками та дітьми. На дворі - дві автівки - Волга згоріла повністю, Мазда - понівечена.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новоселівка, Шокур, бомба

Добавить в: