Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Ніжині з’явились білборди з фото героїв, які уберегли місто

Радио
Радио

У Ніжині з’явились білборди з фото героїв, які уберегли місто

 

Герої, які загинули, захищаючи рідну країну, відтепер оберігають ніжинців з білбордів. Плакати з портретами ніжинських героїв з’явились на центральних вулицях Ніжина. Як розповів очільник Ніжина Олександр Кодола, ця акція була присвячена до дня міста.

Олександр Кодола:

- На прохання побратимів цих військовослужбовців, ми підтримали цю ініціативу і розмістили на знак вшанування наших героїв ці, можна сказати, меморіальні білборди. На жаль, 17 хлопців поклали своє життя за оборону Ніжина.

Міська влада прикладає максимум зусиль, аби ніжинці не забували своїх героїв. У Ніжині під час війни, за період з 24-го лютого загинуло 17 захисників, які назавжди залишаться ангелами і боронитимуть наш спокій з небес.

На одному з білбордів у Ніжині можна побачити фото за прізвища загиблих:

Микола Кононов
Олександр Чернега
Станіслав Прощенко
Олександр Фесюн
Олександр Єсипенко

Юрій Динько
Олег Гунько
Антон Одосовський
Дмитро Крошка
Юрій Радченко


Міська влада Ніжина надає постійну посильну допомогу і підтримку родинам загиблих захисників.

Олександр Кодола:
- Поховання кожного загиблиго героя бере на себе міська рада, за рахунок бюджету. Також, згідно чинного законодавства будуть компенсаційні виплати. Що стосується допомоги від міської ради, то у нас створена громадська організація для родин загиблих і ми через нею тримаємо комунікації.

Окрім портретів та прізвищ на плакаті є напис "Ніжин уберегли". Герої - не вмирають, вони житимуть вічно у нашій пам’яті, у наших серцях та думках, кажуть ніжинці.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: білборди, загиблі, герої, Кодола, Ніжин

Добавить в:
 
 


Центр Комплект