Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Захищаючи нашу Україну, загинув випускник Ніжинського агротехнічного інституту

Захищаючи нашу Україну, загинув випускник Ніжинського агротехнічного інституту

 

Сумна звістка долинула до Ніжинського агротехнічного інституту. На війні з російським окупантом загинув випускник 2012 року факультету економіки та менеджменту спеціальності «Облік і аудит» (група СО111) Костянтин Кропива. Активіст, учасник команди КВК Костянтин Кропива назавжди залишиться в наших серцях доброю та життєнатхненною особистістю.На військовій службі Костянтин перебував із 2014-го року. По закінченню Академії Сухопутних Військ проходив службу в 14-ій бригаді, згодом переведений у 28-у. В цей час був командиром механізованої батареї.

Серце патріота перестало битися 15 травня при виконанні бойового завдання у Херсонській області.

Без батька залишилося двоє дітей.


Попрощалися з Костянтином 17 травня у його рідній Варві.Щиро дякуємо тобі, наш герою, що не жаліючи себе оберігав наш мир та спокій, що нищив оскаженілу навалу, яка прийшла на нашу рідну землю. Своїм щирим патріотизмом ти ствердив для нас заповіт – «все буде Україна»! Спочивай, ти заслужив своїм життям і боротьбою вічну пам’ять, славу і честь Воїна Незалежної України!

Вічна пам`ять Захисникам України!

Джерело: nati.org.ua, фото газета "Слово Варвинщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кропива, загинув, Варва

Добавить в: