Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сталева балка на даху врятувала родину Полулях з Киїнки від смерті (відео)
Волстас

Сталева балка на даху врятувала родину Полулях з Киїнки від смерті (відео)

 

Ірина Полулях мешканка села Киїнка розповіла журналістам, як було зруйновано її житло. Це трапилось 28 лютого о 13-й годині, після завершення обстрілу Ірина нарахувала 13 ям від мін навколо будинку. Одна з них попала у металеву балку, яка тримала дах і була зроблена з рейки.

- Он, бачите яка та балка зігнута. Якби попадання було у дерев’яну опору, то мабуть нікого з нас в живих би не було, - розповідає пані Ірина.

Під час обстрілу будинок загорівся, повилітали вікна, Ірина переховувалась з меншою донькою у погребі, всі інші - були у хаті. Повзком вилізли на двір, з дому встигли винести 2 телевізори, комп’ютер та трохи одягу. Документи на дім - згоріли. Так я вода була перекрита загасити будівлю водою, яка була набрана в чанах - не вдалося. Від високої температури поплавилися навіть чугуни.

Жінка розповідає, що снаряди по Киїнці летіли зі сторони Михайло-Коцюбинського та Шестовиці, які зайняли на той час росіяни.

Ірина Полулях зазначили, що з подвір’я, аби його розчистити вже вивезли багато скла та шиферу. Коли порались на городі - відкопали хвіст від ракети.

Практично все скло, яким були укриті 2 теплиці розбилось, через вибухи, зазвичай, родина до 9-го травня вже мала свої свіжі огірки до столу - тепер теплиці - стоять пустками.

Тепер родина живе у сховищі для овочів під землею. Там облаштували грубку. Ці три кімнати побудував ще дідусь родини і завдяки його працьовитості люди мають де жити.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Киїнка, Полулях

Добавить в: