Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Президент нагородив двох захисників з Чернігівщини Золотою Зіркою

Радио
Радио

Президент нагородив двох захисників з Чернігівщини Золотою Зіркою

 

29 квітня президент нагородив орденом "Золота Зірка" 12 військовослужбовців ЗСУ, серед яких і двоє захисників з Чернігівщини. Це начальник Чернігівського військового медичного госпіталю, полковник медичної служби Олександр Слєсаренко і командир 1-ї окремої танкової Сіверської бригади Леонід Хода. Обидва - Герої України.

Олександр Слєсаренко - кавалер двох орденів Червоної Зірки та ордена «За службу Батьківщині» ІІІ ступеня. "Завдяки його роботі було врятовано життя понад 450 військовослужбовців та 600 цивільних осіб, з яких 50 – діти», — повідомляється на сайті президента.

Орден "Золота Зірка" вручено і Леоніду Ході - командиру 1-ї окремої танкової Сіверської бригади. «З початку російської агресії й донині він стримує наступ противника в Чернігівській області. За період війни під його командуванням було знищено понад 50 бойових машин та особовий склад противника", - йдеться в офіційному повідомленні.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Слєсаренко, Хода, нагорода, Президент

Добавить в:
 
 


Центр Комплект