Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Укрпошта відновлює повноцінну роботу на Чернігівщині: нині працюють 102 відділення

Укрпошта відновлює повноцінну роботу на Чернігівщині: нині працюють 102 відділення

 Фото з сайту Цензор.нет

Після звільнення Чернігівської області Укрпошта відновлює роботу відділень.

Тепер жителі області знову мають можливість відправити та отримати відправлення. До цього оператори та листоноші виплачували лише пенсії та соціальні допомоги, приймали оплату комунальних послуг, де було можливо.

Щоденно близько 100 стаціонарних та пересувних відділень надають всі основні фінансові та поштові послуги. Через декілька тижнів їх кількість планується збільшити до 200 відділень.

Спочатку почали працювати відділення у Срібнянському, Прилуцькому, Коропському, пізніше — у Ніжинському та Чернігівському районах.

У Чернігові повністю відновило роботу 10 відділень: 14000, 14001, 14003, 14005, 14006, 14013, 14017, 14021, 14033 та відділення 14035, а найближчим часом ще 8 запрацює після відновлення інтернету.


Всі села та населені пункти, де відділення пошкоджені під час бойових дій, забезпечують всіма необхідними послугами пересувні відділення, 70% яких вже доставляють жителям пенсії та соціальні допомоги (за квітень виплачено вже до 90-95%), приймають платежі, доставляють посилки, продукти, ліки, тощо.

“Сьогодні хочемо порадувати жителів Чернігівщини. Наші відділення починають повноцінно працювати, крім 10 стаціонарних, де поки відновлюємо інтернет. Вдячний нашим колегам, які зробили все можливе і неможливе, аби всі жителі області чи то у місті, чи у селі, працює там відділення, чи потребує ремонту після ворожих обстрілів, могли отримувати всі потрібні їм зараз послуги. Зараз працюють і стаціонарні, і пересувні відділення. Особлива подяка тим нашим працівникам, які протягом майже двох місяців доставляли пенсії нашим дідусям і бабусям. На жаль, деякі наші об'єкти не підлягають відновленню, як от одне відділення у Чернігові, чи повністю розграбовані окупантами, як у селах Новий Биків та Нова Басань, та ми знайшли можливість, аби наші клієнти як і раніше користувалися Укрпоштою і до завершення квітня плануємо відновити роботу всіх відділень на Чернігівщині”
, - відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Інформація про роботу відділень Укрпошти щоденно оновлюється на офіційному сайті Укрпошти. Більш детально про роботу відділень у конкретному населеному пункті та їх графіком роботи можна ознайомитись за посиланням.

Як повідомлялося, Укрпошта, яка зараз є найбільшою серед банківських та логістичних компаній України, працює на всій території держави, крім тимчасово окупованих територій, із адаптованими до нинішніх умов графіками роботи. Залежно від цього щоденно працює до 5000 стаціонарних та виїжджають у найвіддаленіші села і області майже 1300 пересувних відділень.

Джерело: Пресслужба АТ "Укрпошта" 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Укрпошта

Добавить в: