Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Мешканці зруйнованого гуртожитку на ЗАЗі збираються біля руїн, аби забрати вціліле майно (відео)
Рекламодателям

Радио
Радио

Мешканці зруйнованого гуртожитку на ЗАЗі збираються біля руїн, аби забрати вціліле майно (відео)

 

Жителі мікрорайону ЗАЗ розповіли, що пережили після обстрілів Чернігова російськими військами. Деякі з них залишились без житла, деякі на жаль, загинули. Свідчення очевидців - у сюжеті.

Анна місцева мешканка:

- 14 березня о 4.30 ранку був авіаудар. Внаслідок цього було зруйновано нашу 9-поверхівку, тут навіть загинули люди, родина в якій були маленькі діти, наш товариш загинув, а наша подруга залишилась інвалідом. Цей будинок був на 300 сімей, ми всі залишились без житла. Що змогли, те забрали, але багато людей залишились просто ні з чим, тому що в іншому під'їзді будинок горів.
- "Дякувати" "руському миру", "освбодітєлям" - тепер ми бомжі.

- Тільки рік назад купили це житло. Всі меблі, все нове було, ми жили, старалися, працювали, але...


Ще одна мешканка мікрорайону Оксана сказала, що зруйнована її квартира і все що нажила за 25 років, готувалася до весілля дочки, яке мало бути 4 березня, але війна все змінила.

Павло власник зруйнованого СТО на ЗАЗі розповів, що сусіди, які копали на кладовищі могили, нарахували в той день - 62 міни, які прилетіли в сторону ЗАЗу. СТО, що зруйновано - нема ще й 2 років, воно було збудовано на кредитні кошти по європейським зразкам, завезене нове обладнання, було 15 робочих місць.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: руйнування, обстріли, ЗАЗ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект