Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові росіяни гатили навмання, не маючи поняття, що вони знищують – Ткаченко

Радио
Радио

У Чернігові росіяни гатили навмання, не маючи поняття, що вони знищують – Ткаченко

 

Росіяни у Чернігові обстрілювали все, що бачили, не маючи жодного поняття, що вони знищують – житловий будинок чи історичну пам’ятку. Про це сказав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в інтерв’ю під час національного телемарафону.


«Я не випадково поїхав в Чернігів, тому що місто було практично місяць в оточенні. Враження жахливі, тому що на в’їзді тебе очікують зруйновані будівлі місцевих мешканців, так само, як і в центрі. Це далося взнаки, в тому числі, на об’єктах культурної спадщини, які були пошкоджені. Так, храм ХІ століття - це місце, звідки починалася історія нашої країни. У росіян немає жодного поняття, куди вони палять – або по будинках, або по кінотеатру, який стоїть в центрі міста, або це будинок бібліотеки – пам’ятка місцевого значення. Я вже не кажу про історичні будівлі національного значення», - зазначив Такченко.

Як повідомляв Укрінформ, після поїздки до Чернігова 7 квітня міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив про понад 20 зафіксованих злочинів проти культурної спадщини в цьому місті.

Джерело:  Укрінформ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ткаченко, пам’ятки

Добавить в:
 
 


Центр Комплект