Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Директор другої міськлікарні Владислав Кухар пригрозив військовозобов’язаним лікарям, які поїхали з Чернігова призупиненням трудових договорів та передати їх дані до військової прокуратури
Рекламодателям

Радио

Директор другої міськлікарні Владислав Кухар пригрозив військовозобов’язаним лікарям, які поїхали з Чернігова призупиненням трудових договорів та передати їх дані до військової прокуратури

 

Директор другої міськлікарні Владислав Кухар пригрозив військовозобов’язаним лікарям, які поїхали з Чернігова призупиненням трудових договорів та передати їх дані до військової прокуратури.

Відповідне звернення Кухар опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці, текст якого можна прочитати нижче.

КНП "Чернігівська міська лікарня 2" є об’єктом критичної інфраструктури, робота якого є вкрай важливою для економіки, національної безпеки та оборони; порушення функціонування якого може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам (Закон України «Про критичну інфраструктуру»).
Мета діяльності лікарні – це надання медичної допомоги населенню нашої держави.
Обираючи професію, Ви – лікарі, середній та молодший медперсонал, вбачали в ній престижність, відповідальність та важливість.

Вважаю за необхідне нагадати слова з Клятви лікаря, яка повинна бути Вашим життєвим кредом: «Я усвідомлюватиму себе членом суспільства, який має певні обов’язки перед іншими. Я допомагатиму фізично та психологічно як слабким та нужденним, так і тим, хто перебуває при здоровому глузді і здоровому тілі ».
У цей ВАЖКИЙ для нашої держави час, коли агресія «сусіда» спрямована на геноцид нашої нації, Ви ! повинні, відкидаючи страх перед ворогом, стати на захист здоров’я тіла та духу наших захисників та мирного населення.
Як вчинили Ви?
Викликає розчарування…

Саме Ви залишили хворих і поранених, військових та цивільних.
Знехтували своїми обов’язками, думаючи, в першу чергу, про себе.

Ваші колеги, не злякалися ні щоденних обстрілів, ні темряви, ні холоду, ні відсутності звичних умов існування, стали на захист здоров’я населення, а найважливіше, здоров’я захисників нашого міста.

Яке моральне право Ви маєте на осудження їх обов’язку і виправдування свого вчинку?

Як Ви уявляєте перемогу, як би наші воїни вмирали б від втрати крові та ран? А всі працівники медичних установ сховалися б в укриття, виїхали з міста на безпечні території, рятували б, в першу чергу себе та свої сім’ї!!!
Нашим дідам та прадідам було б соромно за такі вчинки.

Покидаючи своє робоче місце без попередження, з початку військових дій, Ви вимагаєте виплати заробітної плати. Оплати якої праці? Яким чином ми повинні оплатити Вашу «відвагу».

За відсутності працівника на робочому місті, неможливості документального підтвердження його місцезнаходження, неможливістю зв’язатися з ним в табелі обліку відображається позначка «НЗ» - неявка з нез’ясованих причин. При з’ясуванні причин відсутності працівника обліковцем відповідно будуть внесені коригування.
15 березня 2022 року було прийнято Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» № 2136-ІХ. Відповідно до даного нормативного акту роботодавець має законне право призупинити трудові відносини з працівниками, які відсутні на робочому місці, евакуювалися в іншу місцевість, перебувають у відпустці, простої, тимчасово втратили працездатність або місцезнаходження яких тимчасово не відоме, про що Вас повідомили засобами електронного зв’язку.

Хочу попередити, в першу чергу військово зобов’язаний медичний персонал, що дані щодо Вашої фактичної відсутності на робочому місці будуть передані до військової прокуратури та інших правоохоронних органів. Саме правоохоронні органи будуть з’ясовувати причини неявки на роботу.

Висловлюю вдячність медичним працівникам, які пліч о пліч з військовими відстоюють нашу незалежність, право називатися українцями та бути нацією.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кухар, лікарі

Добавить в:
 
 


Центр Комплект