Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Чернігівводоканал», через серйозні пошкодження не зможе в найближчий час відновити повноцінне водопостачання та водовідведення
Рекламодателям

Радио
Радио

«Чернігівводоканал», через серйозні пошкодження не зможе в найближчий час відновити повноцінне водопостачання та водовідведення

 

«Чернігівводоканал», через серйозні пошкодження не зможе в найближчий час відновити водопостачання та водовідведення

Сьогодні, після тривалого бомбардування та обстрілів, місто Чернігів розпочало своє відновлення. Люди повертаються в свої будинки. І головне питання, яке задають містяни, телефонуючи до КП ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ: "Коли буде повністю відновлено централізоване водопостачання?"

Відповісти на нього сьогодні, на жаль - неможливо.
Адже далеко не у всіх районах міста ще відновлено електроживлення.
Але навіть не це головне.

Головна проблема полягає в тому, що за час бойових дій на території міста Чернігова було суттєво пошкоджено об'єкти водопостачання та водовідведення. Наразі триває їх розмінування та обстеження.
Наразі, через зазначені фактори, працівники КП ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ навіть не мають можливості перевірити те обладнання, яке зовні виглядає неушкодженим.Щодо повного відновлення роботи об'єктів критичної інфраструктури, до яких відносяться і об'єкти Чернігівводоканал, то через серйозні пошкодження, ні підприємство, ні навіть місто не зможе сьогодні відновити ці об'єкти без зовнішньої допомоги. Дорогу на Чернігів вже відкрито і є надія, що необхідна допомога почне надходити.

Джерело: КП ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівводоканал

Добавить в:
 
 


Центр Комплект