Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігівській області рашисти 33 дні тримали п'ятьох чоловіків у залізному контейнері (відео)

У Чернігівській області рашисти 33 дні тримали п'ятьох чоловіків у залізному контейнері (відео)

 

Захопили в заручники, морили голодом, погрожували розстріляти та закрили при мінусовій температурі в залізному контейнері. Ця історія стала відомою після того, як на Чернігівщині звільнили селище Новий Биків Бобровицького району - п'ятьох чоловіків російські військові тримали в полоні 33 дні! Вони дістали обмороження і ледь вижили.

Сьогодні з бранцями поспілкувалася Наталя Нагорна - вона повернулася зі звільнених сіл у цьому регіоні і зараз із нами на зв'язку з редакції ТСН.

Контейнер, де тримали чоловіків розташований у фермерському господарстві на краю Нового Бикова. Його територію російські солдати обрали собі для проживання, а залізний вагон задіяли під катівню. Всередині - страшний сморід, бо полоненим доводилось ходити в туалет в цьому ж місці. Іноді їх не годували по 2 дні, іноді давали недоїдки з російських сухпаїв.

Ще в кількох десятках метрах від контейнеру розірвався снаряд і залізна пастка була посічена осколками. Чоловіки вимушені були вкриватися картоном, щоб хоч якось зігратися, спати на поличках для сільгоспдеталей. Саме запчастини від комбайну, вже після втечі русні допомогли їм вирватися на свободу.

Саме селище Новий Биків дуже зруйновано, в Бобровицькому районі звільнили декілька селищ.Джерело: ТСН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новий Биків, Бобровиця

Добавить в: