Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Як волонтери-водовози допомагають «Чернігівводоканалу» забезпечувати містян водою

Радио
Радио

Як волонтери-водовози допомагають «Чернігівводоканалу» забезпечувати містян водою

 

В телеграм-каналі «Чернігівводоканалу» з’явилось відео, на якому мешканці Чернігова розповідають, як відгукнулися на запит комунального підприємства про допомогу з забезпечення чернігівців водою. Після початку бойових дій у Чернігові ці люди змінили свої мирні професії на та відгукнулись на звернення про допомогу від КП «Чернігівводоканал». Тепер вони займаються розвезенням води по зруйнованому місту. Їх професія - волонтер. Кожного дня зранку до вечора вони роблять важливу для мешканців міста роботу.

Чоловік на ім’я В’ячеслав розповів, що в них є будинок у приміській смузі зі свердловиною та генератором. Вони спочатку качали воду самі і возили людям, по воду приходили навіть жителі сусідніх будинків.

- Згодом побачили в Інтернеті об’яву «Чернігівводоканалу» про те, що їм потрібен транспорт та ємності для води. Так ми почали допомагати, - розповідає В’ячеслав.

Волонтерка на імя Ірина
розповіла, що її дочка побачила у Фейсбуці оголошення від Водоканалу про допомогу, в них був транспорт з причепом, докупили тару і теж вирішили допомагати містянам. Одна з бабусь, яка приходила за водою подякувала Ірині и розповіла, що вдома навіть нічим було ліки запити.


Волонтер на ім’я Володимир також розвозить воду з кумом на "Жигулях" з причепом, близько 10 днів, його 4 товариші набирають воду вночі, коли тиск трохи більший.

Дмитро волонтер
розповідає, що за водою в тих місцях, куди вони приїздять завжди черги з людей. Надають і психологічну допомогу, заспокоюють містян, що вода буде і надалі, воду возить разом з братом і батьком. В мирному життя чоловіки займалися бізнесом.Джерело: «Чернігівводоканал»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівводоканал, вода, волонтери

Добавить в:
 
 


Центр Комплект