Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чатботи, які допоможуть подолати окупанта й допомогти собі та близьким
Рекламодателям

Радио
Радио

Чатботи, які допоможуть подолати окупанта й допомогти собі та близьким

 

Міністерство цифрової трансформації України оприлюднило перелік чатботів, які допоможуть подолати окупанта та містять корисні поради. Список оприлюднила пресслужба міністерства.

Готовий до всього
− тут можна дізнатися про те, як вступити в територіальну оборону, вижити цивільному та як діяти в кризовій ситуації.

Джгут 2.0. Перша допомога. Він розкаже, що робити, якщо ви не знаєте/не пам’ятаєте алгоритмів дій при інфаркті, інсульті, зупинці серця, а також інші поради першої медичної допомоги.

SaveUA − допоможе знайти у своїй області як волонтерів, так і запропонувати власну допомогу, зокрема продукти харчування, транспорт, паливо, прихисток тощо.

STOP Russian War. Завдяки боту треба повідомляти про пересування ворожої техніки.

StopRussia. За його допомогою можна заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які поширюють дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ.


Народний месник - спеціальний чатбот, куди українці зможуть надсилати інформацію про ворожі мітки на дорогах країни та пересування загарбницьких сил РФ.

Нам по дорозі. Бот допоможе українцям з автівками та українцям, яким немає чим їхати, знайти одне одного.

Прихисти українців. Інструмент для того, щоб ті, хто потребують притулку, і ті, хто можуть його надати, знайшли одне одного.

Турботник. Бот допомагає 24/7 українським переселенцям отримати тимчасову домівку та необхідні речі у ЦНАПах, що працюють як пункти турботи.

Нагадаємо, у Нацполіції створили сайт, де зібрали повний перелік дій при виявленні боєприпасів, що не розірвалися.

Джерело: "Слово і діло"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чатботи, допомога

Добавить в:
 
 


Центр Комплект