Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Семенівську гімназію перетворять на їдальню

Радио
Радио

Семенівську гімназію перетворять на їдальню

 

Всі знають стару шкільну будівлю Семе-нівської гімназії №2, збудовану у 1896 році, яка знаходиться навпроти стадіону. З нею пов'язані шкільні роки багатьох поколінь учнів.Але будівля, яку утеплили і де замінили вікна у 2012 році, останнім часом була не задіяна, адже потребувала заміни даху та проведення внутрішнього ремонту. У минулому році тут розпочалися роботи з реконструкції старої школи під сучасну їдальню.


Будівельники навели новий сучасний дах, який покрили металочерепицею. Дерев'яні конструкції даху обробили спеціальними протигрибковими та протипожежними сумішами. Як розповів міський голова Сергій Деденко, загалом на ці роботи витрачено близько 3,5 млн гривень, з яких 3 млн - кошти з державного бюджету, а решта - з міського.

З кінця минулого року і в ці дні на об'єкті тривають внутрішні роботи. За словами міського голови, вже зроблено перепланування будівлі, залито нову бетонну підлогу. Нині триває монтаж електропроводки, нової опалювальної системи. Варто зазначити, будівельники працюють у теплі, адже стара опалювальна система поки що не відключена, її демонтують пізніше.Сергій Іванович сподівається, що всі роботи на об'єкті будуть повністю завершені до кінця року. Тож вже дуже скоро школярі найбільшого навчального закладу Семенівської громади отримають сучасну їдальню, яка відповідатиме усім нормам.

Семенівська газета «Життя Семенівщини» №4 (10926) від 20 січня 2022, Едуард Асмаковський

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семенівка, гімназія, їдальня

Добавить в:
 
 


Центр Комплект