Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Без прав тікав від поліцейських, в'їхав у двір, долетів до будинку

Без прав тікав від поліцейських, в'їхав у двір, долетів до будинку

 

У ніч з 9 на 10 лютого на подвір’я Гнилів, які живуть у Коропі влетіла чорна «Чері Амулет». Збила металевий паркан, перевернулася на дах. Зупинилася майже біля вхідних дверей будинку. За кермом був 25-річний Олександр Брушко. Кажуть, виліз із автівки сам, але господарям розказував, не він водій, проходив поряд.Олександр живе у Вільному, під Коропом. Працює в Києві. Додому приїздить рідко, але мітко. Батько Сергій Брушко займався вирощуванням зернових, бобових і насіння олійних культур. Є дружина, маленька дитина. Олександр син від першого шлюбу.

— Усе сталось десь о першій, пів надругу ночі, — розповідає Роман Чернявський, начальник сектору поліцейської діяльності №2 Новгород-Сіверського відділення поліції ГУЦНП в Чернігівській області. — Живу в тому кварталі недалеко, тому приходив на місце. Патрульні райвідділу помітили порушення у керуванні транспортним засобом і поїхали за ним. Включили попереджувальний сигнал, попросили водія зупинитися. Але той не відреагував. Швидкість була невелика, до 40 кілометрів на годину. Наїхав на бордюр, машину понесло і сталося, що сталося.

— Водій сказав, що не був за кермом.


— Не знаю, що казав спочатку, але, коли я був на місці, то погодився поїхати у відділення. Тест показав, що алкоголь в крові був. На нього склали протокол по етапі 130 частині другій (керування транспортним засобом в стані алкогольного, наркотичного, іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції)

Власник автівки погодився відшкодувати всі збитки.

У Коропі про Олександра кажуть, що це не перший випадок. У серпні він вже спричиняв ДТП, все обійшлося без жертв. Автівка «трійка» збила паркан, загорілася, а водій зник з місця пригоди. Коли поліцейські розшукали власника, Олександр сказав, що в Києві,, на роботі. Після цього знов попався. Оформили протокол за керування транспортним засобом в нетверезому стані. Суд позбавив його водійських прав. Також відкрите ще одне кримінальне провадження за нанесення легких тілесних ушкоджень. Побився в коропському барі.

Попередньо, власники нарахували збитків на 25 тисяч гривен. Мінімум штраф 20 тисяч гривень, за повторне керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Пом’ятий «Черрі» поки стоїть на подвір’ї Гнипів. Коли відшкодує кошти, тоді і повернуть.

«ВісникЧ» №7 (1866) від 17 лютого 2022, Юлія Cеменець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ДТП, Короп

Добавить в: