Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Міський голова Чернігова та депутати постріляли з автомата Калашникова (відео)

Міський голова Чернігова та депутати постріляли з автомата Калашникова (відео)

 

Стріляли з автомата Калашникова та пістолета Макарова. Сьогодні, 18 лютого, на стрільбищі у Чернігові міський голова та депутати тренувалися стріляти. За словами начальника КП "Муніципальна варта" Віталія Хрустицького, організували такі стрільби, аби депутати показали приклад для містян.

На таке навчання запросили 42 депутати з усіх фракцій, прийшли ж близько 10 з фракції "Рідний Дім" та міський голова Владислав Атрошенко.

З автомата Калашникова депутати тренувалися стріляти з відстані 100 метрів бойовими патронами, у кожного з них було п'ять спроб.Як розповіла Юлія Дарницька, депутатка від фракції "Рідний дім", стріляти було складно.

Серед тих, хто тренувався у стрільбі, і колишній біатлоніст Андрій Дериземля.

Також депутатам розповіли правила домедичної допомоги та показали, як зупиняти критичну кровотечу за допомогою армійського джгута.

Схожі заняття для цивільних тероборона проводить щосуботи, розповів заступник командира територіальної оборони Олександр Іваненко.

Суспільне поцікавилось, чому депутати інших фракцій не прийшли на тренування. Депутатка з фракції "Європейська Солідарність" Марина Рейко сказала, що у цей час вона працювала, Юрій Тарасовець від фракції "Слуга народу" сказав, що збирається відвідати аналогічні заняття у суботу, а депутат від фракції ОПЗЖ Віталій Голець сказав, що в цей час був на засіданні депутатської комісії.

Депутат від фракції "Наша Край" Віктор Бистров сказав, що це були стрільбища для тих, хто хоче долучитися до територіальної оборони, а він військовозобов'язаний і це його не стосується.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: стрільби, депутати

Добавить в: