Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У чернігівській школі №19 з’явилися сучасні санвузли

Радио
Радио

У чернігівській школі №19 з’явилися сучасні санвузли

 

Нові та сучасні вбиральні тепер мають учні та вчителі 19-ї школи. Вісім туалетних кімнат переобладнали за новітніми стандартами: розширили двері, встановили нову сантехніку, сушарки, та крани з таймером подачі води. У вбиральнях для хлопчиків облаштували пісуари, вбиральні для вчителів тепер мають гігієнічний душ.Чернігівська школа №19 налічує 1697 учнів, також на базі закладу функціонує понад десяток гуртків, тому питання вбиралень для навчального закладу одне з найболючіших, зізнається директорка школи Людмила Шолупець.

Загалом у навчальному закладі 22 туалетні кімнати, багато з них не працювали останній десяток років. У 2022 році тут планують відремонтувати ще 4 санвузли. Також на першому поверсі школи обладнають інклюзивний туалет. Роблять це у рамках програми «Поліпшення гігієнічного стану закладів освіти».

Загальна вартість ремонтних робіт по школі складає понад 10 мільйонів, розповів керівник управління капітального будівництва Чернігівської міської ради В’ячеслав Почеп. За ці кошти у школі минулого року повністю замінили каналізаційну та вентиляційну системи, капітально відремонтували басейн. Поступово тут планують відремонтувати всі вбиральні та замінити вікна. Також планується відремонтувати харчоблок та замінити умивальники біля нього.

Загалом чернігівські заклади освіти налічують 325 санвузлів. Половина з них вже відремонтовані і відповідають сучасним стандартам. Роботи у цьому напрямку активно ведуться з 2016 року.

«На сьогодні випрацювано певний стандарт до якого ми приводимо всі санвузли в закладах освіти. Це обов’язкова організація інклюзивного туалету, без бар’єрного доступу. В рамках організації ремонту в обов’язковому порядку відбувається заміна водопроводу, заміна каналізації, облицювання», – розповів начальник управління освіти Василь Білогура.

Цьогоріч санвузли оновлять у 31-й та 34-й школах, а також планують розпочати роботи у школах № 2, 21, 28 та спецшколі №1.

Джерело: телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, №19

Добавить в:
 
 


Центр Комплект