Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Менський ансамбль оцінили в Лондоні

Радио
Радио

Менський ансамбль оцінили в Лондоні

 

Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Менщина» здобув Гран-Прі та 1 місце на Міжнародному конкурсі «Royal Stars 2021», що проходив у Лондоні.Учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Менщина» Менського будинку культури дистанційно взяли участь у Міжнародному онлайн-конкурсі «Royal Stars 2021» в Лондоні, що проходив у декілька етапів.

Перший етап відбувся наприкінці грудня 2021 року, а другий, завершальний - на початку січня цього року. Організатором конкурсу є громадська організація «Товариство підтримки талантів “Зірка”» в місті Дніпро, що займається організацією та проведенням фестивалів та конкурсів у дев’яти країнах Європи: Болгарії, Словаччині, Угорщині, Австрії, Німеччині, Польщі, Франції, Греції та Україні. А ще - співпрацює з багатьма міжнародними громадськими організаціями.

«Я дізналась про цей конкурс із Фейсбуку, і відразу вирішила, що нам треба брати в ньому участь. Відео виступу нашого колективу я на конкурс відіслала таємно. Не говорила про це ні керівнику, ні своїм вихованцям. Люблю спонтанність та сюрпризи. У номінації «Хореографічне мистецтво» відправила композицію «Пори року». Це мала форма, у виконанні нині вже випускників танцювальної групи. А в номінації «Вокал» надіслала вокально-хореографічну композицію «Калина», - говорить балетмейстер та керівник танцювальної групи Вікторія Кулагіна. - І за танцювальний номер «Пори року» ми отримали перше місце. А у номінації «Вокал» маємо гран-прі. І це вже друге наше гран-прі. Дуже рада тому, що в такому форматі є можливість показати нашу спільну роботу. У перспективі дуже хочеться поїхати і виступити наживо. Адже до пандемії ми часто їздили на конкурси. І це все - завдяки активній участі батьків: вони сплачували внески, проїзд, костюми, це і допомога в організації поїздок і моральна підтримка, за що їм дуже вдячна! На мою думку, зараз треба ще утриматися від подорожей, тому участь в онлайн-конкурсах допомагає триматися в тонусі. Хоча, звісно, ніщо не замінить яскравих емоцій і вражень від живих виступів».

«Чернігівщина» №6 (876) від 10 лютого 2022, Марія Пучинець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ансамбль, Менщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект