Радио

Є ще риба в наших річках!

 

Початок нового року насичений святами, які до того ж ще є вихідними днями. Люди по-різному проводять їх: хто як хоче і хто як може. Хто книжки читає, хто в інтернеті пропадає, а є й закохані в активні види відпочинку. Так, наприклад, наш земляк Володимир Павленко полюбляє риболовлю. У цьому сезоні він вже тричі ходив на зимову риболовлю на льоду, і останнього разу йому суттєво посміхнулась удача.


2 січня 2022 року на річці Ревна, в бік Погорільців, на розливі, у нього сталася «рибалка мрії», як він сам написав на сторінці у фейсбуці. Цього дня йому пощастило впіймати три трофея за день, тобто щуку вагою 7,6 кг, окуня - на 600 г та плотву - на 450 г. Такий улов для нашої місцевості - це справжня дивина.

Сподіватимемося, що це не останні екземпляри водяної фауни Семенівщини подібних розмірів. А щоб побільше було риби у ставках та річках, її потрібно берегти і відпускати маленьких її представників. Держава зі свого боку намагається на це вплинути, збільшуючи штрафи за дрібну рибу, але й у рибалок повинна також бути совість, адже з маленької рибинки може вирости велика, яку значно приємніше ловити.

Районна газета «Життя Семенівщини» №1 (10923) від 6 січня 2022, Сергій Висоцький

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рибалка

Добавить в: