Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Слідчі ДБР викрили чернігівського митника-хабарника
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

Слідчі ДБР викрили чернігівського митника-хабарника

 

Слідчі Теруправління ДБР Києва повідомили про підозру головному державному інспектору одного з відділів управління по боротьбі з контрабандою та порушенням митних правил Чернігівської митниці.

Інспектор заблокував процес митного оформлення 5 автомобілів підприємцю, який займається ввезенням до України вживаних авто із США та надає брокерські послуги.Митник вказував на вигадані помилки у вантажних митних деклараціях, та запевняв, що вони не відповідають вимогам і містять неточності.

Посадовець запропонував підприємцю розмитнити ці автомобілів за 800 доларів США, а надалі пообіцяв «знижку за свої послуги» – розмитнення одного авто лише за 100 доларів США кожне.

У разі відмови він погрожував скласти протоколи про порушення митних правил, вилучити 3 автівки та заблокувати бізнес підприємця з надання митно-брокерських послуг на території діяльності Чернігівської митниці.

Слідчі ДБР задокументували факт передачі 800 доларів США підприємцем митнику. Вже проведений ряд обшуків.

Посадовець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди та проханні надати її для себе (ч. 1 ст. 368 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 4 років.

Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях здійснює Офіс Генерального прокурора, обласні прокуратури, оперативний супровід – ДБР, СБУ та Нацполіція.

Джерело: сайт dbr.gov.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: митниця, хабар

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!