Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Очільник управління освіти озвучив ситуацію з навчанням у школах та дитсадках

Радио
Радио

Очільник управління освіти озвучив ситуацію з навчанням у школах та дитсадках

 

На сьогоднішній розширеній ранковій нараді у мерії очільник управління освіти ЧМР Василь Білогура доповів про ситуацію з відвідуваності шкіл та дитячих садочків.Так, станом на сьогодні, як і минулого тижня 14 груп в дошкільних закладах освіти залишається на самоізоляції, при цьому дитсадки 24 та 45 призупинили свою роботу повністю, через те що захворіли працівники кухні. Відвідуваність садочків на стабільному рівні 50-55%, з них до 6% дітей відсутні по причині хвороби.
Що стосується шкіл, то в деяких закладах з понеділка 7 лютого було відновлено очне навчання на основі опитування батьків учнів.

При цьому повністю на дистанційному навчанні залишились школи №1, 4 та 22, при цьому частково відновили навчальний процес всі інші школи. Зокрема у школах № 3, 7, 13, 16, 21, 28, 29, 35 та 5 - очно навчаються тільки учні початкової школи вийшла (1-4 класи).

Загалом по місту у 104 робітників закладів освіти - підтверджений ковід.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Білогура, школи, навчання

Добавить в:
 
 


Центр Комплект