Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В окрузі №206 на Чернігівщині утворили ОВК

В окрузі №206 на Чернігівщині утворили ОВК

 

4 лютого 2022 року Центральна виборча комісія утворила окружну виборчу комісії у складі 18 осіб для організації та проведення проміжних виборів народного депутата України у виборчому окрузі №206 на Чернігівщині.Центральна виборча комісія під час свого засідання 4 лютого провела жеребкування щодо включення кандидатур політичних партій до складу окружної виборчої комісії у виборчому окрузі №206 на Чернігівщині.
Станом на 1 лютого 2022 року до ЦВК надійшли подання кандидатур до складу ОВК ОВО №206 від п’яти політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання, зокрема: «Слуга народу», «Європейська Солідарність», «Опозиційна платформа – За життя», ВО «Батьківщина» та «Голос». Від кожного з перерахованих суб’єктів подання по одній кандидатурі підлягають до обов’язкового включення до складу ОВК без проведення жеребкування.

Ще 17 кандидатур до складу цієї окружної виборчої комісії надійшло за поданням: Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», партії «Голос», Всеукраїнського об’єднання «Свобода», політичних партій «Сила права», «Слуга народу», «Всеукраїнське об’єднання «Факел», «Українська стратегія Гройсмана», «Громадянська позиція», «Опозиційна платформа – За життя», «Сила людей», «Європейська Солідарність», «Опозиційний блок», «Партія Зелених України», «Сила і Честь», «Партія Шарія», «Соціальна справедливість» та Радикальної партії Олега Ляшка.

За результатами проведеного жеребкування лише кандидатури від політичних партій ВО «Свобода», «Опозиційна платформа – За життя», «Сила і Честь» та «Партії Шарія» не були включені до складу ОВК.

Відтак, окружну виборчу комісію у виборчому окрузі №206 було утворено відповідно до постанови ЦВК №24 «Про утворення окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №206 на проміжних виборах народного депутата України 27 березня 2022 року» у максимальному складі – 18 осіб. Очолила ОВК представниця політичної партії «Слуга народу» Юлія Кравченко. Заступницею голови було призначено представницю політичної партії «Голос» Світлану Александрову. Секретарем комісії стала Наталія Чеботар, включена до складу ОВК за поданням політичної партії ВО «Батьківщина».
Також до складу новоствореної ОВК увійшли: Алла Апанасенко (за поданням ВО «Батьківщина»), Алла Ващенко («Голос»), Софія-Романа Гіссовська («Сила права»), Олеся Гусаченко («Слуга народу»), Любомир Дикий («Всеукраїнське об’єднання «Факел»), Ольга Івасюк («Українська стратегія Гройсмана»), Юлія Іллєнко («Громадянська позиція»), Сергій Карпов («Опозиційна платформа – За життя»), Надія Кот («Сила людей»), Лариса Ларченко («Європейська Солідарність»), Людмила Лугіна («Опозиційний блок»), Сергій Луговик («Партія Зелених України»), Віра Романенко (Радикальна партія Олега Ляшка), Максим Ткачик («Соціальна справедливість»), Анатолій Шацький («Європейська Солідарність»).

Відтак, у складі ОВК на цьому етапі буде працювати 13 жінок (72%) та 5 чоловіків (28%) вікових категорій від 20+ до 70+.

Нагадаємо, що відповідно до частини 1 статті 24 Закону України «Про вибори народних депутатів України» окружна виборча комісія утворюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за шістдесят два дні до дня голосування у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії у кількості не менше дванадцяти і не більше вісімнадцяти осіб.
Також нагадаємо, що впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.

Джерело:  Громадянська мережа ОПОРА, Висіканець Наталія

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ОПОРА, Висіканець, вибори

Добавить в: