Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Пільгові перевезення. Які претензії мають родини учасників АТО до перевізників?

Радио

Пільгові перевезення. Які претензії мають родини учасників АТО до перевізників?

 

Родини сімей загиблих учасників АТО та ООС, а також чернігівці, які мають відповідні посвідчення, можуть без обмежень безкоштовно користуватися громадським транспортом у Чернігові, – на цьому акцентував керівник профільного управління міської ради Олександр Рижий під час зустрічі з перевізниками та представниками громадських організацій.У свою чергу представниці ” Єдиної родини Чернігівщини” та ” Родини воїна” наголосили на тому, що окремі водії маршрутних таксі ведуть себе грубо і з неповагою до людей, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Перевізники, які взяли участь в обговоренні цієї проблеми, готові реагувати на усі випадки неадекватної поведінки своїх водіїв. Просять, аби люди про це їх відразу повідомляли.


Дефіцит з кадрами на транспортних підприємствах не може бути виправданням у разі виявлення фактів неповаги до тих, хто захищає мир в Україні. Перевізник Олександр Ковальов від таких водіїв позбавляється.

Представниці родин загиблих воїнів готові зустрічатися з водіями, розповідати їм про своїх дітей. Вони прожили коротке життя, але захистили мирне небо над рідною землею. Серед водіїв, як і в суспільстві, є різні люди і варто з ними спілкуватися. Поганий настрій чи сімейні проблеми не дають права ображати інших людей, – акцентували виступаючі.

В управлінні транспорту та зв`язку Чернігівської міської ради обіцяють тримати це питання під контролем і жорстко реагувати у разі хамства водіїв у громадському транспорті. Зустрічі у трудових колективах з представниками громадських організацій теж вітаються, – пообіцяли автоперевізники.

Джерело: телеканал Новий Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, пільги, перевезення, учасники, АТО

Добавить в:
 
 


Центр Комплект