Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Заступник Менського міського голови продемонстрував журналістам наявні протирадіаційні укриття

Заступник Менського міського голови продемонстрував журналістам наявні протирадіаційні укриття

 

Останні кілька тижнів про небезпеку широкомасштабного наступу на Україну з боку Росії обговорюють чи не у кожному куточку країни. Одні впевнені, що ніякого наступу не буде, інші ж стривожені і допускають бойові дії. Одні кажуть, що вторгнення станеться на сході України, інші стверджують, що першою наступу зазнає Чернігівська область. Сусіди.City поцікавилися, чи є у Мені де сховатися від обстрілів цивільному населенню і в якому стані захисні споруди.

– На території Менської міської територіальної громади є 22 захисні споруди цивільного захисту (протирадіаційні укриття), – повідомив заступник Менського міського голови Сергій Гаєвой. – Вісім із них перебувають у державній власності, три – у комунальній, 11 – у приватній.Захисні споруди цивільного захисту, що перебувають у комунальній власності:

- Мена, вул. Шевченка, 61, Менська міська лікарня, укриття розраховане на 200 осіб

- Мена, вул. Чернігівський шлях, 7, міська школа імені Тараса Шевченка, укриття розраховане на 120 осіб

- Мена, вул. Шевченка, 56, Менська гімназія, укриття розраховане на 150 осіб

За словами Сергія Гаєвого, цього року планують обстежити ці об’єкти стосовно їхньої готовності.

Сусіди.City відвідали укриття, яке розташоване у Менській міській лікарні. На фото – що ми там побачили.

Укриття утримується у належному стані, є основний і запасний виходи, кран з водою і туалет.

Директорка школи імені Тараса Шевченка Тамара Шепель повідомила, що їхнє укриття розташоване під приміщенням початкової школи. Там є два входи — головний і запасний. Але на стінках підвалу грибок, дверні коробки струхли. Приміщення не опалюється з 2012 року, води, туалету та вентиляції нема, працює тільки освітлення.

Джерело: Сусіди City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: протирадіаційні, укриття, Мена

Добавить в: