Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Темпи зараження коронавірусом населення Чернігова побили рекорд

Радио

Темпи зараження коронавірусом населення Чернігова побили рекорд

 

Статистику захворюваності на коронавірус та ситуацію з вакцинацією озвучив на сьогоднішній розширеній нараді у мерії очільник міськлікарні №2 Владислав Кухар. Медик повідомив наступні дані.За минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 2425 осіб – це є абсолютним антирекордом у нашому місті за весь період спостереження. Кількість тих, хто одужав - 642, госпіталізували - 89, виписали з лікарні - 64. Кількість померлих від цієї хвороби за тиждень - 3 особи. Також наразі офіційно хворіє 113 дітей.
У стаціонарах станом на 31 січня – 146 пацієнтів із встановленим діагнозом COVID-19 та підозрами на нього. Кисневої терапії потребують 105 хворих, на апаратах-ШВЛ – 3 пацієнта.

Темпи вакцинації населення проти COVID-19 продовжують бути низькими. Першою дозою вакцини щеплено 117 492 містян, або 50% дорослого населення. Дві дози отримали 109 243 , або 46,5%. Третьою (бустерною) дозою вакцинувалися 2663 осіб, або 1,1%. Серед підлітків віком від 12 до 17 років першу дозу отримали – 542, завершили вакцинацію - 338.
Владислав Кухар наголосив на тому, що за весь період епідемії ковіду в місті померло від цієї хвороби 840 осіб, але вакцинованих обома дозами серед них було тільки 20. І це випадки, де були серйозні обтяжуючі фактори. Тому він у черговий раз закликав усіх до розуміння того, що вакцинація – на сьогодні єдиний науково підтверджений спосіб запобігти важкому перебігу цієї хвороби.Gorod.cn.ua, за матеріалами сайту ЧМР


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, Кухар

Добавить в:
 
 


Центр Комплект