Радио
Радио

Дах знесло чи не зробили?

 

У Чернігові на Преображенській, 12, на Валу, — відремонтована у 2019 році будівля Агенції регіонального розвитку (її місія, як зазначено на сторінці організації. — створення умов для формування і розвитку місцевих компаній у тісній співпраці з бізнесовими та адміністративними органами). Умови треба створювати, бажано під дахом. Так от, приміщення відремонтоване, ще на стінах фарба не полущилась, а от з дахом — уже/чи досі біда. Шматка червоної металочерепиці над центральним входом немає. Тільки зеленіє старе металеве покриття. Лист нового трохи загнутий догори. Де ж дівся червоний дах?Варіантів два:

■ 14 січня, коли лютувала негода, шматок металочерепиці з даху відірвало і кудись віднесло вітром.

■ зекономили і не доробили, бо і старий зелений добротно захищає голови тих, хто працює в будівлі, від дощу.

На інтернет-сторінці проекту «Закупівлі» зазначено, що авторський нагляд за ремонтом на Преображенській здійснювало ПП «Еталон-Будпроект».

— Дах був увесь? — запитала в «Еталон-Будпроект».

— Преображенська, 12 на Валу, — намагається пригадати об’єкт Андрій Дорохін, керівник приватного підприємства. — Об’єми, контроль і якість будівництва — відповідальність технагляду, який здійснювало управління капітального будівництва. Має бути зазначено, чи на сто відсотків виконано заплановані роботи. Думаю, вони були зроблені в повному обсязі. Авторський нагляд — це частковий контроль за правильністю виконання проектних рішень.

— Де дах, не доробили? — запитала і в обласному управлінні капітального будівництва.

— Такого навіть бути не могло, щоб лишили дах не накритим! — емоціонує Олена Костириця, провідний інженер відділу інформаційного забезпечення, контролю та організації діловодства УКБ. — Повідомлень про відсутність даху в нас немає.

— Шматка металочерепиці на Преображенській, 12 немає, — повідомили і в КП «Діловий центр», на чиєму балансі знаходиться приміщення.

— А де він дівся? — здивувався Олександр Кузьменко, директор КП.

— А він був?

— Дах був увесь, — серйозний Олександр Вікторович. — Ніхто не звертався до нас, нічого про це не чув. Якщо знесло, то, не дай Бог, хтось би постраждав... Хіба вночі. Метал, копи здуло вітром, могли потягнути, тим самим замели сліди. А може, не знесло повністю, а де на даху загнуло... Відправлю людей обов’язково, щоб вивчили ситуацію. Тим більше, маємо вказівку з пожежного припису (треба поставити драбину). То заодно нехай і на дах заглянуть. Чого нам не повідомили? «Агенція» ж працює день у день, у фейсбук (соцмережа в інтернеті. — Авт.), бачу, викладають заходи.

* * *

У серпні 2019 року обласне управлінья капітального будівництва провело тендер на капітальний ремонт будівлі на Преображенській, 12 у Чернігові. Найнижчу ціну запропонував «Агробудкомфорт».

У тему:
 
Свекруха свариться з невісткою: — У тебе що, дах поїхав?

— Ага, погнався за вашим...

ВісникЧ» №4 (1863) від 27 січня 2022, Вікторія Товстоног

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Преображенська, 12, дах, гроші

Добавить в:
 
 


Центр Комплект