Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прилуки можуть отримати на постійне базування військову частину за кошти США
Рекламодателям

Радио
Радио

Прилуки можуть отримати на постійне базування військову частину за кошти США

 

Рада національно безпеки розглядає Прилуки, як потенційне місто для при передислокації військових частин, які зараз розміщені в зоні ООС.Іван Черняк т.в.о. начальника Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:


- Є такі частини, які там постійно розміщаються. Не проводять там свої завдання, а постійно розташовані. І таке завдання постало. Рада національної безпеки визначила. Була створена комісія 27 січня. Ця комісія поїздила по всій Україні по Чернігівській області. Я не знаю, які критерії були, але ж визначено було місто Прилуки. Тобто шукають місце для розміщення військової частини, яка вже діюча. Це приблизно від трьох до чотирьох тисяч особового складу цієї частини, на постійній основі.

Для передислокації військової частини міська влада Прилук повинна дати дозвіл на можливість розгляду нашого міста. Окрім того, воно повинно відповідати усім необхідним критеріям.

Іван Черняк т.в.о. начальника Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

- Буде фінансуватися вся інфраструктура місця дислокації цієї військової частини. Кошти виділять Сполучені Штати Америки. Тобто від міської влади потрібна лише ділянка місцевості.

- Це 5 гектарів для побудови інфраструктури, тобто це будуть житлові будинки, дитячий садок, школа стадіон.

Для розташування військової частини необхідно виділити ділянку 10 гектарів на території міста. Це 30 гектарів необхідні для місця, де буде проводитися бойова підготовка. Можливо, за межами міста.

Іван Черняк т.в.о. начальника Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

- Якщо ми дотримуємось таких вимог, Прилуки будуть розглядати, як таке місто, де можливе місце розміщення цієї військової частини і створення відповідних умов.

- Кошти, ще раз я повторюю - це за рахунок Сполучених Штатів Америки. Програма ця дуже швидко буде реалізована, якщо рішення буде прийнято, протягом 6 місяців це будівництво буде закінчено.

- Ви Самі розумієте, що в зоні проведення ООС, якщо стоїть частина, то я м'яко скажу, що не дуже комфортно там проживати дітям, сім'ям.

Наразі Прилуки - єдине місто Чернігівщини, яке розглядає Рада національної безпеки для передислокації військової частини.

Іван Черняк т.в.о. начальника Прилуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

- Вони були у Миргороді, після нас поїхали в Черкаси розглядати таку можливість. Для міста це, хоча я не фінансист, мабуть це будуть додаткові податки до бюджету.

Міський голова Ольга Попенко відзначила, що готова підписати лист про те що Прилуки не проти розміщення військової частини на території міста. Чи обере наше місто спеціальна комісія Ради національної безпеки - питання поки що залишається відкритим.


Джерело: телеканал «ТІМ»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, військові

Добавить в:
 
 


Центр Комплект