Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Забудовник об’єкту по вулиці Любецькій, 26 і вкладники зустрілись вдруге задля обговорення ситуації

Радио
Радио

Забудовник об’єкту по вулиці Любецькій, 26 і вкладники зустрілись вдруге задля обговорення ситуації

 

Вже вдруге в стінах міської ради зібралися інвестори, які вклали кошти в новобудову за адресою Любецька, 26.

Віктор:
- Мы деньги вложили, а теперь стройка остановилась. На мэр на прошлом заседании горсовета обещал, что все решится положительно. Нам предложили забрать деньги, которые мы вложили, прошло время у кого год, у кого больше. Мы деньги потеряли, курс поменялся, и мы тоже тут теряем.

Катерина:
- Вкладчикам даже не предлагают альтернативы. Либо забрать деньги либо вложиться на Масаны. И даже компенсации никакой не будет, хотя доллар поднялся, а мы давали деньги 2 года назад. Надеемся, что найдем компромис.

Ще під час першої зустрічі з інвесторами наприкінці 2021 року чернігівський голова пообіцяв, що в Чернігові люди не втратять свої кошти і представив нового директора будівельної компанії "Добро". Саме з ним вкладники повинні були врегулювати всі господарські питанням.

Владислав Атрошенко:
- Я надав обіцянку, що буде переданий цей об’єкт наступному інвестору. Ви мені кажете, що ті рішення, які пропонує наступний інвестор вам не прийнятні, я при вас прошу представника інвестора знаходить ці прийнятні рішення.
- От на цьому моя функція закінчується.
- Я виконав дуже важливу функцію, про те що ви можете повернути свої кошти. В який спосіб, в якій черговості, яка ціна, який курс - це все сідайте, розмовляйте, домовляйтесь.


За словами директора будівельної компанії "Добро" Андрія Башлика 85 з 128-ми інвесторів будівництва по вулиці Любецька, 26 вже мали з ним зустріч і є 74 домовленості.

Проте не всіх людей влаштовують запропоновані варіанти.Андрій Башлик:
- Сьогодні тут були люди, більшість з яких до нас навіть не доходили і не зверталися. З тими людьми, що казали, що ми з ними не дійшли згоди, - так, не дійшли. Вони хочуть більше, ніж ми можемо собі це дозволити, виходячи з економічних обставин.

Наразі об'єкт по вул. Любецька законсервовано. Компанія шукає такий варіант будівництва, аби проєкт окупився.Джерело: телеканал "Дитинець"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Любецька, Добро, будівництво, інвестори, Башлик

Добавить в:
 
 


Центр Комплект