Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Новгороді-Сіверському намагаються зберегти пологове відділення
Рекламодателям

Радио
Радио

У Новгороді-Сіверському намагаються зберегти пологове відділення

 

25 пологів на рік проти необхідних 150. У Новгороді-Сіверському намагаються зберегти пологове відділення, яке з початку року не змогло отримати пакети від Національної служби здоров’я через малу кількість пологів. Зараз пологове у Новгороді-Сіверському працює без пакетів НСЗУ, протягом тижня тут народилося двоє немовлят.

Служба здоров’я не може сама змінювати визначену Кабінетом Міністрів кількість пологів на рік, щоб підписати пакет на надання меддопомоги при пологах, сказала директорка Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна. Єдиним виходом зберегти пологове й отримувати фінансування як за пологи, бачить лише в збільшенні кількості пологів.

Наталія Дайнеко народила сина у понеділок (24 січня 2022 року, - ред). Привезли її з Кам’янської Слободи, це 30 кілометрів від Новгорода-Сіверського. Найближчі пологові відділення, які мають пакети з НСЗУ, розташовані на відстані 200 кілометрів від її села. Це Корюківка і Чернігів.

За словами породіллі вона тут народжувала вдруге.

Ще одну породіллю на пологи привіз чоловік з Костобоброва. Вже в лікарні з’ясувалось, що у жінки дуже високий тиск.


Пологове відділення в Новгороді-Сіверському закрили у 2020 році, а у квітні 2021 року воно відкрилось знову. З того часу тут народилось 25 немовлят. Відтоді знайшли фахівців і доукомплектували матеріально-технічну базу – щоб відповідати вимогам НСЗУ та отримати пакет на надання меддопомоги при пологах.

Оснащене і місце для новонародженої дитини, додала лікарка педіатр-неонатолог Тетяна Ірха. Тут можна виходжувати немовлят до 1 кілограма.

Однак служба здоров’я підписувати з лікарнею пакет на меддопомогу при пологах відмовилась. Лікарні сплатять за пологи, як за терапевтичні випадки.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пологи, Новгород-Сіверський

Добавить в:
 
 


Центр Комплект