Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сесія та обшуки. Які рішення ухвалювали депутати міської ради?

Сесія та обшуки. Які рішення ухвалювали депутати міської ради?

 

Поточна 16- та сесія Чернігівської міської ради. У залі 34 депутати та міський голова. Після офіційного відкриття розпочинають з актуального. 27 січня увесь світ відзначає міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Далі Владислав Атрошенко проінформував присутніх про те, що паралельно з пленарним засіданням відбувається у стінах міської ради.

Згідно із результатами опитування Соціологічної групи «Рейтинг» 55% мешканців Чернігова дії ДБР теж вважають політичним тиском на місцеву владу. Нагадаємо, обшуки в управліннях та фірмах підрядниках тривають з жовтня 2021року. За словами Владислава Атрошенка, лише у грудні їх відбулося 55, тоді як за шість попередніх років лише 11. Дії ДБРівців не вплинули на перебіг пленарного засідання. У порядку денному з додатковими 20 питань. Захист національної та територіальної безпеки – серед пріоритетних. Міська рада підтримала низку проєктів, які стосувалися підтримки саме територіальної оборони.


На сесії внесли зміни до бюджету поточного року та виділили 3 мільйони гривень за погодженням з бюджетним комітетом на виконання заходів програми військової частини 7378. Також підтриманий запропонований депутаткою Іриною Соломахою проект звернення Чернігівської міської ради до Президента України, Верховної Ради , Кабінету Міністрів та Ради національної безпеки і оборони України щодо фінансового забезпечення виконання Закону України «Про основи національного спротиву» та територіальної оборони України”.

Депутати підтримали збільшення фінансування програми на придбання житла для тимчасових переселенців. На це додатково з бюджету міста витратять близько 300 тисяч.Серед низки земельних питань, погодили виділення ділянки під будівництво Палацу спорту у Чернігові. Цим питанням тепер буде опікуватися УКБ обласної адміністрації. А також виділили близько 4 гектарів території у межах лісопарку Кордівка , для створення сучасного урбан – парку. Він передбачає облаштування території для занять спортом та дозвілля мешканців Чернігова. Десь за 4 години депутати розглянули усі питання порядку денного.


Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія

Добавить в: