Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Стипендію президента отримуватиме Олена Савчук
Рекламодателям

Радио
Радио

Стипендію президента отримуватиме Олена Савчук

 

До цього часу ще ніхто з учнів гімназії такої нагороди не отримував. Стипендію Президента І України Олена Савчук буде отримувати протягом року.
Олена Савчук розпочала свою дослідницьку діяльність у Чернігівській Малій академії наук у 2019 році, навчаючись у 8 класі. Два роки поспіль дівчина займалася в гуртку «Історія України».

Неодноразово брала участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та виборювала призові місця на обласному етапі конкурсу.

Дівчина також є активним учасником різноманітних інтелектуальних змагань Всеукраїнського і Міжнародного рівнів: Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів, Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів та інших.

У 2020-2021 навчальному році у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України захищала проект у відділенні «Історія України» (секція «Історичне краєзнавство»).Олена Савчук, як її охарактеризувала директор гімназії ім. О.П. Довженка Тамара Чепурна, розумна й талановита дівчина, починаючи ще з першого класу. Вона президент учнівського парламенту гімназії, активна учасниця багатьох проектів, зокрема допомагала розробляти стратегію розвитку громади тощо. За перемогу у III Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої Академії наук України Олена Савчук нагороджена Дипломом першого ступеня й Дипломом лауреата стипендії Президента України. До цього часу ще ніхто з учнів гімназії такої нагороди не отримував. Стипендію Президента України Олена Савчук буде отримувати протягом року.Вітаємо Олену Савчук, ученицю 11 класу Сосницької гімназії імені О.П. Довженка Сосницької селищної ради Чернігівської області, з призначенням стипендії Президента України!

Районна газета «Вісті Сосниччини» №52 (10129) від 25 грудня 2021, Віктор Шевченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Савчук, стипендія, президента

Добавить в:
 
 


Центр Комплект