Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Житель Короп'я Віталій Муратов запрошував односельців в ополонку

Радио

Житель Короп'я Віталій Муратов запрошував односельців в ополонку

 

«Шановні мешканці с. Короп’є і гості нашого села, хто хоче позбутися старих гріхів, порчі тощо і набратися здоров’я, чекаю на вас о 10.00 19.01.2022 року біля Ковтеба (номер телефону). Віталій». Папірець з таким оголошенням приніс і поклав у магазині села Короп’є, що на Козелеччині, 56-річний Віталій Муратов. Він недавно мешкає в селі. Однак вирішив організувати таке Водохреще, щоб запам’яталося надовго.
— Я сам з Дніпра. Приїхав у будинок батьків дружини. Відремонтував і тепер мешкаю. Мене замучила міська суєта. Я будівельник. Об’їхав стільки країн, що іншим і не снилося, і тепер можу дозволити собі насолоджуватися тихим життям, чистим повітрям. Маю свій канал «Дискавері по-українськи» на ютубі, — розповідає Віталій Муратов. — Листочок поклав. Не очікував, що його перефотографують і закинуть в інтернет. Сподіваюся, людей буде чимало.

Я сам підготував ополонку на озері Ковтеб у вигляді хреста. Лід не товстий, 10 сантиметрів. Зробив східці, щоб зручно було опускатися у воду. Доріжку до купелі виклав полотняними мішками, 4цоб хоч трохи тепліше ступням було і ніхто не послизнувся. Поставлю палатку, щоб було де зігрітися. І мангал поряд, посмажу ковбаски.


— Віталію Станіславовичу, на «халяву» ковбаску роздаватимете?

— Від того, що хтось з’їсть кільце, я не обіднію. І сам же шматочок візьму. А мангалом хай усі охочі користуються.«ВісникЧ» №3 (1862) від 20 січня 2022, Валентина Остерська

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Водохреще, Муратов, Короп’є, Козелеччина

Добавить в: