Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Фобії» чернігівців: містяни визначили головні загрози для країни

«Фобії» чернігівців: містяни визначили головні загрози для країни

 

Останнім часом наша країна раз по раз зустрічає нові та нові перепони, що несуть небезпеку для життя українців, розвитку держави. Безперервно відчуваємо військово-агресивну присутність сусіднього «братнього» народу, ще є пандемія, економічні негаразди. Чернігівці визначили для себе, що становить найбільшу загрозу для нашої держави. Чернігівці відповідали на запитання: «Які на сьогодні ви вбачаєте основні загрози для України?»«Кажуть, що на кордоні війська стоять. Наскільки це серйозно, не знаю».

«Зараз можна об’єднати все в одне. Тому що загрози є як економічного, так і військового плану. І вірус. Це все всюди штучно робиться».

«Вбачаю лише загрозу корона вірусу».

«Та багато в нас загроз. Військові. Економічні. Соціальні. Багато».

«Звісно ж, російська агресія. Потрібно бути на сторожі, я вважаю. І звісно, зростання економіки дуже важливе. Потрібно, щоб працювали підприємства».


«Кордони України. Хто стоїть біля кордонів України. – Все? – Не тільки. Економіка в країні. Хотілося б краще».

«Як ми розчарувались у тих, кого ми вибрали. І від цього всі наші біди. Некомпетентність, відсутність відродження економіки і, відповідно, ворожість і ненависть в самому суспільстві».

«Це війна. Пандемія. Нові віруси».

«Потрібен хазяїн країни. Хазяїн буде – буде нормально».

«Безсердечність».

«Корупція – найголовніша загроза».

Джерело: Чeline

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опитування

Добавить в: