Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Без лічильника платитимуть за всіх: зміни у нарахуваннях за холодну воду у Чернігові

Без лічильника платитимуть за всіх: зміни у нарахуваннях за холодну воду у Чернігові

 

Ті, хто не мають лічильників на холодну воду, будуть оплачувати всі втрати води в багатоквартирному будинку. Нова методика обліку холодної води почне діяти з наступного місяця.

Про це Суспільному повідомив речник КП “Чернігівводоканал” Ігор Грищенко.

За його словами, в кожному будинку комунальники встановлять комерційний лічильник. Кількість спожитої холодної води будуть розраховувати за його показаннями, від них відніматимуть суму показань квартирних лічильників. А різницю, тобто втрату води, оплачуватимуть ті, в кого лічильника немає. У платіжках це може відображатися по-різному.

Квартири новобудови по вулиці Зеленій 8А мають власні лічильники. Але, за словами Ігоря Грищенка, тут також може виникати розбіжність між показаннями через те, що лічильники, що встановлені на квартири старого зразку, мають великі похибки.

В тому випадку, якщо в домі 100% квартир мають лічильники – різниця розподілятиметься між усіма жильцями пропорційно. Якщо в будинку більшість людей не має лічильників, а сплачує за нормою на одну особу – сума в платіжці може зменшитись.


Ці нововведення стосуватимуться і приватного сектору.

За словами Грищенка, з 1 лютого 12 будинків у Чернігові будуть розраховувати за новою методикою, а повністю весь житловий сектор має перейти на нову методику до серпня цього року. Комерційні лічильники встановлюватиме “Чернігівводоканал”, пізніше це врахують у тарифі. Робити повірку лічильника та передавати його покази слід вчасно, каже Грищенко. Можуть бути санкції.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лічильники, Чернігівводоканал, Грищенко

Добавить в: