• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Атрошенко прокоментував ситуацію зі своєю курткою

Радио

Атрошенко прокоментував ситуацію зі своєю курткою

 

Сьогодні на нарді у мерії, після розгляду всіх поточних питань та звітів очільників комунальних підприємств мер Чернігова Владислав Атрошенко прокоментував інформацію депутатки Марини Рейко, яка виклала у своєму фейсбуці світлину, де він одягнений в куртку з крокодилової шкіри чорного кольору та хутровим комерцем. Жінка повідомляла, що куртка ймовірно французського бренду Zilli і може коштувати близько 900 тисяч гривень.- Останні 7-8 років не купляв жодної коштовної речі. Є якісь костюми та інший одяг, але все це було куплено ще до 2013 року - це гарантовано. 

- Відверто скажу: останні років 15 мене марка речей і всі ці зіллі-шміллі взагалі не цікавлять, я давно переріс той умовний рівень, коли вважав, що певні елементи одягу чи саме вбрання може характеризувати мене, мій статус, чи мій достаток, чи мій розум.
- Якщо порівняти мою куртку, то чітко видно навіть по замках що це не Зіллі. До речі, саме Зіллі - я б купляв дуже обережно, бо це не краща італійська фірма, вона вульгарна.

- Найбільше ж мне здивувало що це взагалі когось цікавить. Я пошукав раді цікавості бірки у курточці, та не знайшов. Але скажу тим, хто обговорює мій одяг, що ви чого досягніть спочатку, щоб підійматися на моєму прізвищі.


- Обговорювати чиїсь курточки - це просто шизофренія. Ще раз кажу: 15 років мене не цікавить якої марки я одяг ношу. І піднімать це питання коли 15 000 військових на кордоні... (маються на увазі російські війська - прим.авт.)

- Якби я поїхав на шопінг до Італії - то хай би написали, але я по бутіках не ходив років 8 - просто нецікаво, - додав Атрошенко.

Довідково:

Zilli – відомий французький бренд люксового чоловічого одягу. Тонка ручна робота, якісні дорогі матеріали та неповторний стиль зробили Зіллі впізнаваним у всьому світі. Родзинка чоловічого одягу цієї марки – незвичайні матеріали, серед яких шкіра змії, ящірки, свині, крокодила.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: куртка, Атрошенко, Zilli

Добавить в:
 
 


Центр Комплект