• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Бойовий вишкіл. Чернігівський батальйон тероборони вдосконалював вміння у стрільбі (відео)

Радио

Бойовий вишкіл. Чернігівський батальйон тероборони вдосконалював вміння у стрільбі (відео)

 

Вчаться та вдосконалюють вміння володіти зброєю, відпрацьовують елементи індивідуальної і групової тактичної підготовки. Військовослужбовці Чернігівського батальйону територіальної оборони цієї суботи пройшли вишкіл бойової підготовки в рамках Єдиного стрілецького дня.

Ігор Білецький на таких заходах – не новачок. Ігор Білецький проходив строкову службу, за освітою викладач загально технічних дисциплін. Ігор Тоцький – вчитель фізкультури. Обоє навчають дітей предмету «захист країни». Кажуть, в нинішніх умовах знати військову справу стало обов’язком. Тому щотижня відшліфовують свої вміння.

Серед учасників комплексного заняття – не лише військовослужбовці. 24-річна Тетяна Духовна на такому заході з бойової підготовки вперше. Прийшла на заняття разом із подругою. Дізналася про його проведення із соцмереж.

Військова форма, бронежилет та зброя – не лякають, каже Тетяна. Перший етап заняття – як поводити себе зі зброєю пройшла з користю для себе.

Другий етап заняття – пересування на полі бою. Військовослужбовці відпрацьовували елементи індивідуальної і групової тактичної підготовки легкої піхоти. Кадровий офіцер Олександр Іваненко – досвідчений танкіст. Але з тактикою легкої піхоти не був знайомий.


Відпрацьовувати тактичні дії на місцевості. – необхідна складова занять. Нині до такої класифікації і належать війська територіальної оборон, кажуть бійці. Відтак у фіналі заходу вони виявляли і знешкоджували диверсійно – розвідувальну групу умовного супротивника.

Серед учасників заняття – кадрові військові та резервісти, а також небайдужі громадяни, які виявили бажання покращити свої навички у військовій справі. Сьогодні продовжується формування батальйону і бригади територіальної оборони.

Нагадаємо, ще у 2018 році на території Чернігівщини були створені підрозділи 119 окремої бригади територіальної оборони. Нині формується Регіональне управління «Північ» Сил територіальної оборони Збройних Сил. Відповідно до Закону України “Про основи національного спротиву”, з початку цього року почали розгортатися військові частини тероборони по всій Україні. Серед головних завдань військових підрозділів – захист адмінбудівель та прикриття державного кордону.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тероборона, військові, тренування

Добавить в:
 
 


Центр Комплект