Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Земля та бюджет. Які проєкти виносяться на чергову 16 сесію міської ради?

Земля та бюджет. Які проєкти виносяться на чергову 16 сесію міської ради?

 

На пленарному засіданні 16-ї сесії Чернігівської міської ради 8 скликання депутати мають дати дозвіл на укладення договору на користування земельними ділянками для будівництва Палацу спорту у Чернігові. Мова йде про суперфіцій – право забудови – пояснив міський голова Владислав Атрошенко під час погоджувальної ради 17 січня.

Також під час сесії 27 січня депутати мають затвердити зміни до міського бюджету на 2022 рік. Як повідомила начальниця фінансового управління Олена Лисенко, мова йде, зокрема, про залишки коштів освітньої субвенції з держбюджету.

Півтора мільйона гривень направлять на придбання двох кисневих станцій – для пологового будинку і другої міської лікарні. Майже 3,5 млн. грн. – на реалізацію інфраструктурних проектів. 16 млн. грн., які на прикінці року надійшли з держбюджету, використають на комунальну інфраструктуру – придбають техніку для КАТП – 2528. Всього на порядок денний сесії виносять 16 питань.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія

Добавить в: