• Брухт Минус 40
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Менський сирзавод тимчасово не працює

Радио

Менський сирзавод тимчасово не працює

 

Як повідомляє видання Менщина 17-го січня вони відвідали менський сирзавод, аби перевірити інформацію від читачів, які сповіщали про закриття підприємства. На прохідній журналісту повідомили, що керівництва на місці немає. Провели на другий поверх у кабінет.Там жінка, яка не захотіла повідомити свою посаду та прізвище, повідомила, що чутки про закриття заводу перебільшені: "Завод тимчасово не працює у зв'язку із збільшенням цін на енергоносії. Людей не скорочували. Вони у відпустках. Заборгованості по зарплаті майже немає (можливо, не більше місяця). Завод відновить роботу у лютому".

За даними аналітичної системи YouControl, станом на 17 січня підприємство не перебуває у процесі припинення. Має податковий борг у сумі 1 360 грн (місцевий - 0 грн, державний - 1 360 грн).

Нагадаємо, 1 жовтня 2020 року всі працівники "сирзаводу" не вийшли на роботу. Вони вимагали виплатити зарплату, яку їм не віддають з травня місяця, а ніяких податків, виплат (у тому числі і у Пенсійний фонд) не виплачують з 2019 року.


23 листопада 2020 року відбувся другий страйк, адже заборгованість залишалася/

Менською прокуратурою було відкрито кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати працівникам "сирзаводу" .

У грудні 2020 року заборгованість за вересень та жовтень була погашена. ЄСВ так і не виплатили.
За даними аналітичної системи YouControl, підприємство належить матері та сину Юркевичам/
У лютому 2021 року обласна податкова не відповіла, чи сплачує податки "сирник".

Джерело: Менщина, Світлана Чичкан

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сирзавод, Мена

Добавить в:
 
 


Центр Комплект