Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Наш кандидат у 206-му окрузі захищатиме інтереси Чернігівщини, а не "Банківщини" – мер Чернігова Атрошенко
Рекламодателям

Радио
Радио

«Наш кандидат у 206-му окрузі захищатиме інтереси Чернігівщини, а не "Банківщини" – мер Чернігова Атрошенко

 

ПОЗИЦІЯ Офіс президента політичним тиском і шантажем намагається змусити мера Чернігова Владислава Атрошенка піти на договірняки, відмовитися від співпраці з партією "УДАР Віталія Кличка" та не висувати кандидата на проміжних виборах у 206 окрузі

Про це Атрошенко розповів на прес-конференції "Масові обшуки в Чернігові – політичний тиск на місцеве самоврядування", яка відбулася в "Інтерфаксі-Україна" за участі лідера "УДАРу", мера Києва Віталія Кличка. Атрошенко також заявив, що не стане "слугою" Офісу президента, а й надалі служитиме своїм виборцям."В грудні за один місяць на комунальних підприємствах Чернігова та комерційних підприємствах, які виконували роботу по виграним тендерам, відбулося близько 60 обшуків. А за останні 6 років – лише 11 обшуків. Є факти погроз адвокатам фізичною розправою прямо на місці обшуку. Є факти обшуків у сім’ях рядових працівників на очах у дітей-інвалідів. 24 грудня у мене відбулася зустріч з уповноваженим чиновником державної влади, який передав меседж від Офісу президента про те, що ОП може посприяти у послабленні силового тиску на мене за двох обставин. Перше – я повинен відійти від Кличка, а друге – я повинен відмовитися і здати 206 округ", - заявив на прес-конференції Атрошенко.

Він назвав декілька причин політичного тиску. Одна з них - об'єднання зусиль партії "Рідний дім", яку він очолює, і "УДАРу Віталія Кличка". Друга причина – відкрита критика рішень влади. Зокрема, несправедливого розподілу коштів державних фондів між регіонами.

"Останні розподіли, зроблені у листопаді та грудні 2021 року, свідчать про те, що один з улюблених регіонів перших осіб держави – Дніпропетровська область – отримала 1,3 млрд грн коштів соціально-економічного розвитку. А Чернігівщина – очевидно, нелюбимий регіон - отримала 0 грн. Це несправедливо. Чернігівщина – промислово нерозвинений регіон. Окрім того, вона знаходиться на кордоні з Росією і Білоруссю. І державницька політика, якщо вона державницька, повинна враховувати ці фактори", - заявив Атрошенко.

Третя причина тиску на мера Чернігова – вибори в 206 окрузі. За словами Атрошенка, Банкова вимагає не висувати представника спільної команди "Рідного дому" та "УДАРу" та не заважати кандидату від "Слуги народу" перемогти на 206 окрузі.

Він запевнив, що не піде на домовленості з Банковою, не "здасть" Чернігівщину і надалі служитиме лише своєму рідному місту та його мешканцям, які обрали його мером більш ніж 80% голосів. Піти на домовленості з Офісом президента – це зробити свідомий крок проти своєї країни, вважає він.

"Я буду виконувати зобов'язання перед жителями рідної Чернігівщини, а не "обязи" перед тимчасовими мешканцями Банкової. Ми висунемо до парламенту гідного кандидата, який захищатиме інтереси Чернігівщини, а не "Банківщини", - підкреслив Атрошенко.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: 206 округ, Владислав Атрошенко, УДАР Віталія Кличка, Віталій Кличко

Добавить в:


Центр Комплект