• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У 7-й школі показали, якими стравами з нового меню годують школярів (відео)


Радио

У 7-й школі показали, якими стравами з нового меню годують школярів (відео)

 

В Україні завершився перехідний період із впровадження нових стандартів харчування у закладах освіти. З 1 січня Чернігівські школи перейшли на нове меню. Зокрема, у ЗОШ №7 оновили ще й харчоблок. Завідуюча виробництвом Наталія Кравченко каже, завдяки сучасному кухонному обладнанню працювати стало краще і швидше.

З Нового року дітям готують нові страви. Овочі, злакові та фрукти – більше половини продуктів рослинного походження.

У минулому році в їдальні завершили капітальний ремонт. Яскравий інтер’єр та сучасні меблі радують око школярів, педагогів та весь колектив закладу. Відвідав оновлену їдальню і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Капітальний ремонт тут зроблено за рахунок коштів міського бюджету та державної субвенції.

Директорка школи Наталія Колотило зазначає, потреба в оновленні їдальні назрівала давно – капітального ремонту тут не було 50 років.

У Чернігівській школі №7 модернізована не лише їдальня. Півтора роки тому тут повністю відремонтували спортивний зал: від зняття штукатурки до утеплення, розповідає директорка школи. Раніше це було одне з найхолодніших приміщень у школі.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: харчування, школи, Колотило

Добавить в:
 
 


Центр Комплект