• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Оренда або купівля віртуального VPS сервера в Україні


Радио

Оренда або купівля віртуального VPS сервера в Україні

 

Купити VDS сервер в Україні означає придбати послугу, згідно з якою користувачеві надається виділений віртуальний сервер. На сервері можна розміщувати необхідні програми. Користувач практично не бачить різниці між фізичним і віртуальним сервером: він отримує права адміністратора, працює з файлами, встановлює потрібні пріложнія.

Своєму виникненню VDS / VPS зобов'язані Інтернету і хостинг-послуг. Раніше сайти розміщували на сервері, який знаходився в офісі компанії або навіть вдома. З розвитком технологій вебсайт стали розміщувати на віртуальних хостингах, при цьому ресурси використовувалися від одного фізичного сервера.

Потім з'явилися віртуальні виділеного сервера під назвою VPS і VDS. По суті, це окрема машина, яка розгорнута на фізичних серверах. Гнучка система дозволила збільшити продуктивність системи, зробити її більш безпечною і надійною. Управляти віртуальним сервером Windows в Україні так само легко, як і фізичним.

Оренда віртуального сервера в Києві: різниця між VDS і VPS

При оренді віртуального сервера Кожен користувач запускає систему незалежно від своїх сусідів, які знаходяться в тому ж середовищі віртуалізації. Всі отримують повні права і контроль над власними ресурсами, не маючи впливу на сусідів. В основі використовується одна і та ж технологія, але з різними назвами — VDS і VPS.

Вони практично ідентичні та мають лише невеликі відмінності, ледь помітні для користувачів. За однією з версій в Рунеті технологію стали іменувати VDS після популяризації панелі управління VDSManager.

Відповідно до іншої точки зору, при VDS кожна віртуальна машина наділяється невеликою кількістю ресурсів фізичного обладнання-це апаратна віртуалізація, і нібито вона має кращі показники продуктивності.

Найчастіше провайдери надають комплексну послугу VDS / VPS, наприклад, на https://deltahost.ua/ua/vps.html. Замовнику необхідно позначити параметри, які потрібні для роботи: кількість ядер процесора, місце на диску, обсяг оперативної пам'яті й т.п. на основі цих показників провайдер підбирає тарифний план.

Переваги VPS сервера Windows в Україні

При роботі на звичайному хостингу користувачі постійно стикаються зі збоями та проблемами в роботі вебсайт. Це пов'язано з тим, що користувачі мають спільний доступ до ресурсів сервера і невідомо, скільки потрібно ресурсів кожному з них. Робота системи нестабільна, і якщо в одного проєкту проблем немає, то в іншого виникають гальмування додатків і помилки.

При оренді VPS сервера користувач отримує певну кількість ресурсів, яке запросив. Він не робить ніякого впливу на інші сервера. Скільки ресурсів клієнт оплатив, стільки й отримує, тому ціни на VPS сервер в Україні та Києві різні.

На вартість оренди впливає і масштаб проєкту. При невеликій відвідуваності сайту не має сенсу закуповувати сервер з великими ресурсами-це стане тратою грошей.

Якщо в проєкт можливі постійні зміни, то з технологією VPS збільшувати ресурси простіше. Зупиняти роботу сервера не доведеться, достатньо внести зміни, які практично моментально набрати чинності. При цьому користувач грамотно планує Фінанси, і бюджет не витрачається даремно.

Важливу роль відіграє безпека конфіденційної інформації клієнтів: при оренді VDS сервера всі файли захищені. Ресурси різних клієнтів ізольовані один від одного, і ніхто сторонній не може зайти на сервер і вкрасти дані. Крім того, завдяки root-прав можна встановлювати додаткове програмне забезпечення, покликане захистити персональні дані.

І нехай ваш бізнес стане по-справжньому успішним з серверами від професіоналів.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект