• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » З настанням морозів чернігівські рибалки вийшли на лід (відео)


Радио

З настанням морозів чернігівські рибалки вийшли на лід (відео)

 

Екстрим не тільки від ненадійної крижаної основи під ногами, але й від суворих умов дозвілля, які вибирають для себе любителі зимової риболовлі. Справжні морози сковують воду лише набігами, а водойми вже «вкривають» поціновувачі цього переважно екстремального виду відпочинку.

Рибалки розповідають, що станом на сьогодні товщина криги вже понад десять сантиметрів, тож вважають її безпечною. Але, попри це, правил безпеки дотримуються завжди.

Попри морози, надзвичайники попереджають про безпеку на воді в зимовий період. Лід нестабільний за температурних перепадів і має змінну товщину в різних місцях водойми.

Також, наприклад, крига тонша під мостами. Щодо самої риболовлі, то, наприклад, на Стрижні зараз рибалки скаржаться на слабкий улов.
Водночас розповідають, що рибне різноманіття в чернігівських водоймах доволі велике.

Загалом, за словами рибалок, зимова риболовля – це вже не просто дозвілля, а неймовірна атмосфера, відмовитися від якої їм уже незмога.Джерело: сайт Чeline 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: рибалки, крига, морози

Добавить в:
 
 


Центр Комплект