Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Лікар Олександр Янчук вже втретє зробив щеплення проти ковіду

Радио
Радио

Лікар Олександр Янчук вже втретє зробив щеплення проти ковіду

 

Медична сестра Світлана Коптель вирішила зробити третю – бустерну дозу імунізації проти коронавірусу. Після другої вакцинації в неї вже пройшло півроку. Відтак жінка довго не вагалась, аби прийти в пункт щеплень Чернігівської міської лікарні №2.

Лікар загальної практики сімейної медицини Олександр Янчук також вже втретє робить щеплення проти СOVID – 19.

У Чернігівській міській лікарні №2 ще до Нового року стартувала процедура введення ревакцинальної – третьої бустерної дози щеплень проти короновірусу для медичних працівників.

4 січня Міністерство охорони здоров’я дозволило бустерну дозу для людей 60 +, а 6 січня після засідання національної технічної групи експертів з імунопрофілактики її рекомендували вже всім українцям з 18 – річного віку. Для бустерної дози рекомендовані вакцини м – РНК – Moderna або Pfizer.

Для того, щоб отримати бустерну дозу, необхідно записатися на щеплення у центри вакцинації чи пункти щеплень. Окрім бустерної вводять і додаткову дозу для осіб з ослабленим імунітетом. Вона проводиться в період від 3 до 6 місяців після другої дози. Станом на 10 січня в Чернігові першою дозою вакциновано більше 115 тисяч (128 ) осіб, другою – понад 106 тисяч (407) ,що становить близько 45 % від загальної кількості дорослого населення, повідомляють в управлінні охорони здоров’я Чернігівської міської ради. Третьою додатковою дозою вже щеплено 115 містян.Джерело: "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Янчук, лікар, щеплення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект