Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові проходить фестиваль «Де Коза ходить, там жито родить» (фото, відео)

У Чернігові проходить фестиваль «Де Коза ходить, там жито родить» (фото, відео)

 


Традиційна «Коза» (вона ж «Де коза ходить, там жито родить») відбувається 7 і 8 січня на малій міській сцені і навколо. У перший день тут виступали дивовижні гості Чернігова з Олишівської територіальної громади, цілих три самодіяльних народних гурти з Олишівки та Смолина. Вони створили такий настрій, від якого ноги самі пускалися підтанцьовувати. Це фольклорний гурт «Глибока криниця» і народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Пряля» Олишівського будинку культури, а також народний аматорський фольклорний колектив «Оберіг» Смолянського сільського будинку культури Олишівської територіальної громади. Підтримали настрій і чернігівські артисти – вокальний ансамбль заслуженого народного аматорського хору України «Десна» та народний аматорський фольклорний гурт «Калита» міського Палацу культури.

Сьогодні, 8 січня – продовження.

По-перше – вже з 12.00 на площі в новорічному містечку буде встановленя рекорду Чернігова – приготування великого різдвяного куліша просто неба за автентичним поліським рецептом.

 А з 16.00 на Алеї героїв – запальні традиційні танці, обряд Водіння кози, забави, ігри та цікавинки новорічно-різдвяних святкувань.
Гурти – «Снов’яночка», «Криниченька», «Ясно-Красно», «Вільце», «Щука-риба».Джерело: прес-служба ЧМР, телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Коза, фестиваль

Добавить в: