Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Украдену в сиріт гірлянду повернули
Рекламодателям

Радио
Радио

Украдену в сиріт гірлянду повернули

 

Серед крадіжок, що були скоєні останніми днями в Березні (на Менщині), особливо масштабна — на вулиці Красилівській. Тут здобиччю злодіїв стали нові пластикові вікна, водонасосна станція, бензопила тощо. Однак найбільший резонанс викликала не вона, а та, що сталася на території навчально-реабілітаційного центру.Зараз у ньому близько сотні вихованців: сироти, діти з інвалідністю, діти з неповних сімей, які, незважаючи на свій юний вік, уже встигли дізнатися, почім ківш лиха. У кожного з них—особлива потреба в радості. Благодійники несли її в заклад разом із новорічними подарунками (крім одягу, взуття, іграшок і солодощів, були ще й два велосипеди), запрошували аніматорів, які здійснювали дитячі бажання. Додавала позитивних емоцій і святкова ілюмінація, яку розмістили на альтанці у дворі закладу.


— Вона створювала відчуття казки, — зазначає очільниця навчально-реабілітаційного центру Євгенія Бурковська. — Подобалась не лише дітям — багато жителів селища влаштовували тут фотосесії. Поки гірлянда не щезла.

Надій знайти пропажу не було, але це сталося! За словами Євгенії Іванівни, допомогли небайдужі люди, які помітили, що гірляндою, яку син украв у закладі, батьки прикрасили власну хату. Ілюмінацію зняли і повернули дітям.

«Гарт» №1 (3066) вsд 6 січня 2022, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: святкова, ілюмінація, Березна, Менщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект